صفحه اصلیاخبار فناوریآیفون به‌لطف iOS 18 میزبان تغییرات انقلابی می‌شود

آیفون به‌لطف iOS 18 میزبان تغییرات انقلابی می‌شود

مارک گرمن، افشاگر بلومبرگ، در گزارشی اختصاصی می‌گوید که اپل برای تغییرات نسبتاً تحول‌آفرین در نسخه‌ی بعدی iOS و iPadOS، سیستم‌‌عامل‌های آیفون و آیپد، آماده می‌شود. این در حالی است که گرمن هفته‌ی گذشته گفت اپل موقتاً توسعه‌ی iOS 18 و سایر سیستم‌‌عامل‌هایش را متوقف کرده است تا باگ‌ها را رفع کند.

گرمن می‌گوید مدیران ارشد اپل از نسخه‌های جدید سیستم‌‌عامل‌های این شرکت ازجمله iOS 18 با عباراتی مثل «جاه‌طلبانه و متقاعدکننده» یاد می‌کنند. iOS 18 قرار است قابلیت‌های بزرگ جدیدی به‌ارمغان بیاورد و در برخی از زمینه‌ها بازطراحی شود.

iOS 18 در دورانی بسیار مهم از راه می‌رسد. اپل با iOS 18 تلاش خواهد کرد که پس از سکوت طولانی‌مدت، به‌طور گسترده به استقبال هوش مصنوعی برود و بازیِ باخته به مایکروسافت و گوگل را را با برد ادامه دهد.

به‌گفته‌ی گرمن، اپل برای موفقیت در سال ۲۰۲۴ نیاز دارد iOS 18 را بسیار تحسین‌برانگیز بسازد؛ چون سخت‌افزار آیفون ۱۶ پیشرفت چشمگیری نخواهد کرد. بدین‌ترتیب، اپل به‌منظور افزایش جذابیت نسل جدید گوشی هایش باید روی نرم‌افزار متمرکز شود.

کوپرتینویی‌ها نخستین مرحله‌ی مهم از توسعه‌ی iOS 18 را به‌پایان رسانده‌اند و پس از وقفه‌ای یک‌هفته‌ای، مرحله‌ی دوم را شروع کرده‌اند. به‌گفته‌ی بلومبرگ، وقفه‌ی یک‌هفته‌ای احتمالاً تأثیر خاصی روی تاریخ انتشار iOS 18 نخواهد گذاشت.

9 درصد تخفیف خرید هاست از میهن وب هاست

برای خرید سرویس با 9 درصد تخفیف می توانید از کد زیر استفاده کنید:
mwh-b82c0
جهت دریافت تخفیف بیشتر با شرایط ویژه ( حداقل 20 درصد) از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره 09377527859 پیام ارسال نمایید.

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

مطالبی که مشاهده کرده اید