Homeاخبار فناوریایالتی در آمریکا ۱۳۳ هزار لپ تاپ را رایگان بین مردم پخش...

ایالتی در آمریکا ۱۳۳ هزار لپ تاپ را رایگان بین مردم پخش کرد

وس مور، فرماندار مریلند اعلام کرد این ایالت بیش‌از ۱۳۳ هزار کروم‌بوک را ازطریق ۲۷ دولت محلی دراختیار خانوارهای محروم قرار داده است. اقدام مذکور به‌عنوان بخشی از سرمایه‌گذاری ۲۷٫۲ میلیون دلاری درنظر گرفته می‌شود که هدفش ارائه‌ی فناوری قابل دسترسی و قابل‌ اعتماد در کنار اینترنت پرسرعت برای ساکنان مریلند است.

فرماندار مور در ادامه‌ی توضیحاتش گفت: «کروم‌بوک‌ها دروازه‌ای برای مردم مریلند هستند تا بتوانند از آن‌ها برای ثبت درخواست شغل، انجام تکالیف مدرسه یا دسترسی به منابع حیاتی آنلاین و ارتباط با جامعه استفاده کنند.»

کروم‌بوک‌ها ازطریق مشارکت بین بخش مسکن و توسعه‌‌ی جامعه‌ی مریلند با شرکت HP و Daly Computers عرضه شدند. به‌هر حال مدل دقیق کروم‌بوک‌هایی که این ایالت به‌ مردم خود هدیه داده است را نمی‌دانیم.

مقامات مریلند همچنان با دانشگاه این ایالت همکاری کرده‌اند تا بدون دریافت هزینه خدمات پشتیبانی فنی به دریافت‌کنندگان کروم‌بوک‌های رایگان ارائه دهد. بدین‌ترتیب اگر مردم هنگام کار با کروم‌بوک با مشکلی مواجه شوند، پشتیبانی لازم را نیز دریافت خواهند کرد.

ابتکار مریلند برای ارائه‌ی رایگان کروم‌بوک به خانوارهای محروم واقعاً قابل‌ستایش است و بدین‌ترتیب همه‌ی مردم این ایالت می‌توانند از خدمات آنلاین بهره ببرند زیرا امروزه تقریباً انجام همه‌ی کارها به دسترسی اینترنت نیاز دارد.

منبع:

zoomit

9 درصد تخفیف خرید هاست از میهن وب هاست

برای خرید سرویس با 9 درصد تخفیف می توانید از کد زیر استفاده کنید:
mwh-b82c0
مشاوره رایگان جهت خرید انواع هاست، سرور مجازی و اختصاصی
جهت دریافت تخفیف بیشتر با شرایط ویژه ( حداقل 20 درصد) از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره 09377527859 پیام ارسال نمایید.

صابر لطفی
صابر لطفیhttp://kalafox.ir
با بیش از 15 سال سابقه بلاگ نویسی قصد دارم علاقمندی های خودم رو در زمینه های فناوری و جدیدترین گجت ها با شما به اشتراک بگذارم.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

طراحی سایت

مطالبی که مشاهده کرده اید