صفحه اصلیساعت هوشمنداین گلکسی فیت ۳ است؛ اولین مچ‌بند هوشمند سامسونگ در ۳ سال...

این گلکسی فیت ۳ است؛ اولین مچ‌بند هوشمند سامسونگ در ۳ سال اخیر

ویندوز ریپورت در گزارشی اختصاصی تصاویر جدیدی از سامسونگ گلکسی فیت ۳ فاش کرده و تغییر اندازه‌ی صفحه‌نمایش فیت 3 در آن‌ها کاملاً مشخص است. ساعت لمسی سری قبلی فیت دارای صفحه نمایش ۱٫۱ اینچی اولد بود که در این سری جدید، به‌طور قطع بزرگ‌تر خواهد شد.

سیستم‌عامل به‌کار رفته در فیت ۳ مشخص نیست اما احتمالاً سامسونگ، Wear OS را در این مدل قرار دهد. همچنین این شرکت ممکن است از سیستم‌عامل ردیاب تناسب اندام مانند rtOS نیز استفاده کند. شاسی اصلی دستگاه ضخامت نسبتا زیادی دارد و پهنایش از پهنای بند بیشتر است. در مقایسه با گلکسی واچ یا فیت بیت سنس، این ساعت از نظر ابعاد، بی‌رقیب است.

قسمت زیرین، بخش سنسور است که احتمالاً ضربان قلب و دما را اندازه می‌گیرد. به جز پنل پشتی، دیگر قطعات داخل دستگاه قابل تشخیص نیست. در قسمت داخلی بند ساعت، چند شکاف کوچک موازی وجود دارد که احتمالاً شبیه دکمه‌های موجود در واچ ۶ است تا فنرها راحت آزاد شوند. کاربرد دیگر آن‌ها، گردش عرق و هوا در طول فعالیت است.

جزئیات بیشتر در مورد تولید این ردیاب تناسب اندام مطمئناً به‌زودی اعلام می‌شود. عکس‌های منتشرشده‌ی غیررسمی، هیچ اطلاعاتی درباره زمان معرفی فیت ۳ ارائه نکرده‌اند اما احتمالاً در مراسم معرفی گوشی گلکسی S24 در ماه ژانویه (دی و بهمن) این ساعت هم معرفی خواهد شد.

منبع:

zoomit

9 درصد تخفیف خرید هاست از میهن وب هاست

برای خرید سرویس با 9 درصد تخفیف می توانید از کد زیر استفاده کنید:
mwh-b82c0
جهت دریافت تخفیف بیشتر با شرایط ویژه ( حداقل 20 درصد) از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره 09377527859 پیام ارسال نمایید.

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

مطالبی که مشاهده کرده اید