Homeساعت هوشمندبررسی Google Pixel Watch 2: سبک‌تر، سریع‌تر و شاید بهتر

بررسی Google Pixel Watch 2: سبک‌تر، سریع‌تر و شاید بهتر

Google Pixel Watch 2 بیشتر در مسیر خود باقی می ماند.

جعبه گشایی Google Pixel Watch 2

Google Pixel Watch 2 ظاهر خود را حفظ کرده است، اما برای بهبود عملکرد، صفحه نمایش و عمر باتری، اجزای کلیدی آن را تغییر داده است. همچنین ویژگی های مفید سلامتی، تناسب اندام و ایمنی را اضافه کرده است. همه اینها می تواند آن را به عنوان یکی از بهترین ساعت های هوشمند تبدیل کند.

نقاط قوت:

بدنه آلومینیومی سبک تر
پردازنده سریعتر
ویژگی های ایمنی و تمرین جدید
شارژ سریعتر
نقاط ضعف:

اندازه صفحه نمایش تغییر نکرده است
ابعاد یکسان است

بررسی Google Pixel Watch 2

با نگاهی سریع، طراحی ساعت هوشمند جدید تغییری نکرده است. گوگل تاج دیجیتال را کمی تغییر داده است تا استفاده از آن راحت تر شود. در غیر این صورت، صفحه نمایش و ابعاد همانند Google Pixel Watch اصلی هستند. با این حال، ظاهر می تواند کمی فریبنده باشد. شیشه محافظ نازک تر است (گوگل اصرار دارد که به همان اندازه محکم است) و بدنه اکنون از آلومینیوم سبک و بازیافتی ساخته شده است. این دو عامل باعث کاهش قابل توجه وزن ساعت می شوند.

مهمتر از آن (و شاید قابل توجه تر)، این ساعت دارای اجزای جدید و یک به‌روزرسانی پلتفرم بزرگ است. این ساعت دارای یک پردازنده چهار هسته‌ای جدید و Wear OS 4.0 است که آن را احتمالاً بهترین ساعت Wear OS موجود در حال حاضر می‌کند، اگر نه یکی از بهترین ساعت‌های هوشمند تمام دوران.

Google Pixel Watch 2 ویژگی های جدید و مهمی دارد، مانند Personal Safety Check و تشخیص خودکار شروع و پایان تمرین. همچنین، به لطف سنسور ضربان قلب multi-path جدید در پشت ساعت، Google Pixel Watch 2 ممکن است عملکرد تمرین شما را بهتر تشخیص دهد.

صفحه نمایش همچنان دارای حاشیه مشکی بزرگ در اطراف صفحه 320ppi روشن خود است، اما اکنون صفحه نمایش به طور پیش فرض در حالت Always On اجرا می شود، در حالی که همچنان عمر باتری 24 ساعته را حفظ می کند (طبق گفته گوگل).

Google Pixel Watch 2 یک به‌روزرسانی هوشمند و کاربردی است که با حفظ طراحی مشابه نسخه اول، تغییرات مهمی را در بخش‌های مختلف ایجاد کرده است.

یکی از مهم‌ترین تغییرات، شارژ سریع‌تر ساعت است. Pixel Watch 2 اکنون از شارژ القایی بی‌سیم استفاده نمی‌کند و به جای آن، از چهار پین شارژ فیزیکی در پشت استفاده می‌کند. این تغییر باعث می‌شود که ساعت در کمتر از 30 دقیقه 50 درصد شارژ شود.

تغییر دیگر، افزودن سنسور دمای پوست و سنسور فعالیت الکترودرمال مداوم (CEDA) است. سنسور دمای پوست می‌تواند اطلاعات بیشتری در مورد کیفیت خواب شما ارائه دهد و سنسور CEDA می‌تواند به تشخیص علائم استرس کمک کند.

بررسی Google Pixel Watch 2

در مجموع، Google Pixel Watch 2 یک به‌روزرسانی قابل‌توجه برای ساعت‌های هوشمند Wear OS است. این ساعت با ارائه ویژگی‌های جدید و بهبود عملکرد، می‌تواند گزینه‌ای جذاب برای کاربرانی باشد که به دنبال یک ساعت هوشمند هوشمند و کاربردی هستند.

جدول مشخصات Google Pixel Watch 2

Component Google Pixel Watch 2 Apple Watch Series 9 (41mm)
Price From $349 / £349 / AU$549 From $399 / £399 / AU$649
Dimensions 41 x 12.3 mm 41 x 35 x 10.7mm
Weight 31 g 32.1g (aluminum)
Case/bezel Aluminum Aluminum or stainless steel
Display 384 x 384 px always-on AMOLED 320 ppi 352 x 430 px always-on OLED Retina Display
GPS Yes Yes
Battery life 24 hours, Fast Charging 18 hours
Connection Bkuetooth 5.0, WiFi, 4G LTE Bluetooth 5.3, Wi-Fi, LTE options available
Water resistant Yes, 5ATM Yes, WR50 (swimproof)

 

قیمت و در دسترس بودن

شروع قیمت از 349 دلار (WiFi) و 399 دلار (LTE)
قیمت در بریتانیا 349 و 399 پوند و در استرالیا 549 و 649 دلار استرالیا
یک اندازه: 41 میلی متر
گوگل ساعت هوشمند Pixel Watch 2 را به همراه گوشی های Google Pixel 8 و Google Pixel 8 Pro در 4 اکتبر معرفی کرد.قیمت Pixel Watch 2 از 349 دلار در ایالات متحده، 349 پوند در بریتانیا و 549 دلار استرالیا در استرالیا برای مدل WiFi-only شروع می شود. با اتصال LTE، قیمت آن 399 دلار / 399 پوند / 649 دلار استرالیا است.

طراحی

Google Pixel Watch 2: طراحی زیبا و کاربردی

گوگل Pixel Watch 2 یک ساعت هوشمند زیبا و کاربردی است که طراحی مشابه نسخه اول خود را حفظ می کند، اما با تغییراتی که جذابیت زیبایی شناختی و عملکرد آن را بهبود می بخشد.

Pixel Watch 2 دارای طراحی دایره ای با بدنه آلومینیومی سبک تر و شیشه نازک تر است. این تغییرات باعث می شود که ساعت سبک تر و نازک تر احساس شود و ظاهری مدرن تر داشته باشد.

تاج دیجیتال Pixel Watch 2 نیز بازطراحی شده است. تاج جدید دارای ساقه ای بلندتر و نازک تر است که استفاده از آن را آسان تر می کند. بند Pixel Watch 2 نیز قابل تعویض است. گوگل چندین بند جدید برای این ساعت عرضه کرده است، از جمله بندهای تناسب اندام که برای ورزش مناسب هستند.

در مجموع، Pixel Watch 2 یک ساعت هوشمند زیبا و کاربردی است که گزینه ای عالی برای افرادی است که به دنبال یک ساعت هوشمند با طراحی مدرن و عملکرد عالی هستند.

بررسی Google Pixel Watch 2

ویژگی ها

Google Pixel Watch 2: ویژگی های جدید ایمنی، تناسب اندام و Wear OS 4.0

در حالی که من زمان زیادی برای استفاده از Google Pixel Watch 2 نداشتم، اما می توانم با اطمینان بگویم که پردازنده چهار هسته ای جدید باید عملکرد روان تری را ارائه دهد. با این حال، برخی از بزرگترین تغییرات مطمئناً از Wear OS 4.0 جدید ناشی خواهد شد.

تغییر سیستم، برنامه های هسته ای جدیدی مانند Calendar، Gmail و یک دستیار Google به روز شده را به همراه خواهد داشت.

در زمینه سلامت و تناسب اندام، Pixel Watch 2 با Apple Watch Series 9 و Samsung Galaxy Watch 6 مطابقت خواهد داشت تا به طور خودکار تشخیص دهد که چه زمانی تمرین خود را شروع و متوقف می کنید. این یکی از ویژگی های مورد علاقه من در Apple Watch است و خوشحالم که آن را در اینجا می بینم.

یک منطقه ضربان قلب جدید برای دونده ها وجود دارد که می تواند به مربیگری سرعت کمک کند و زمانی که از حد مجاز خارج شوید به شما هشدار دهد.

ویژگی های ایمنی جدید

Safety Check: این ویژگی به شما امکان می دهد یک تایمر تنظیم کنید و اگر در پایان تایمر پاسخ ندادید، ساعت به طور خودکار مخاطبین اضطراری شما را مطلع می کند.
ویژگی های جدید تناسب اندام

تشخیص خودکار شروع و پایان تمرین: این ویژگی به ساعت هوشمند شما امکان می دهد به طور خودکار تشخیص دهد که چه زمانی شروع به تمرین می کنید و چه زمانی آن را متوقف می کنید. این می تواند به شما در ردیابی دقیق تر تمرینات خود کمک کند. منطقه ضربان قلب جدید برای دونده ها: این منطقه ضربان قلب جدید می تواند به مربیگری سرعت کمک کند و زمانی که از منطقه شخصی خود خارج می شوید به شما هشدار دهد.

برنامه های جدید: Wear OS 4.0 برنامه های جدیدی مانند Calendar، Gmail و یک دستیار Google به روز شده را به همراه خواهد داشت.

بررسی Google Pixel Watch 2

Google Pixel Watch 2: سنسور ضربان قلب جدید، ویژگی های ایمنی شخصی و Fitbit Premium

سنسور ضربان قلب جدید

گوگل Pixel Watch 2 دارای یک سنسور ضربان قلب چند مسیره جدید است که می تواند ضربان قلب شما را در حین تمرینات شدیدتر با دقت بیشتری ردیابی کند. این سنسور از چندین سنسور استفاده می کند که تماس خود را با مچ شما در چهار نقطه مختلف ایجاد می کنند. این کار باعث می شود که سنسور بتواند ضربان قلب شما را حتی در زمانی که دستان شما در حال حرکت هستند، به طور دقیق ردیابی کند.

ویژگی های ایمنی شخصی

Google Pixel Watch 2 همچنین دارای ویژگی های ایمنی شخصی جدیدی است که می تواند به شما در مواقع اضطراری کمک کند. یکی از این ویژگی ها، Safety Check نام دارد. با استفاده از این ویژگی، می توانید یک تایمر تنظیم کنید. اگر تا پایان تایمر پاسخی ندهید، ساعت به طور خودکار پیامی به مخاطب اضطراری شما با مکان فعلی شما ارسال می کند.

ویژگی ایمنی شخصی دیگر، CEDA نام دارد. این ویژگی از سنسور تعریق ساعت برای اندازه گیری سطح استرس شما استفاده می کند. اگر سطح استرس شما بالا باشد، ساعت می تواند به شما هشدار دهد.

Fitbit Premium

Google Pixel Watch 2 با Fitbit Premium سازگار است. Fitbit Premium یک سرویس اشتراکی است که به شما امکان می دهد از ویژگی های پیشرفته سلامتی و تناسب اندام Fitbit استفاده کنید.

برای مشتریان Fitbit Premium، ویژگی Safety Check به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. من فکر می کنم ویژگی های ایمنی شخصی جدید Google Pixel Watch 2 یک افزودنی مفید هستند. این ویژگی ها می توانند به شما در مواقع اضطراری کمک کنند و سطح استرس شما را مدیریت کنند.

Google Pixel Watch 2: برداشت اولیه

من فقط چند ساعت با Google Pixel Watch 2 جدید کار کرده ام، بنابراین هنوز خیلی زود است که در مورد آن نظر قطعی بدهم. اما به طور کلی، از ظاهر، احساس و عملکرد آن راضی هستم. من دوست داشتم که نمایشگر بزرگتر باشد، اما صفحه های ساعت جدید اطلاعات زیادی را ارائه می دهند و رابط کاربری تمیز و پاسخگو به نظر می رسد.

من کمی متعجب شدم که گوگل شارژ بی سیم را با چهار پین فیزیکی جایگزین کرد، اما این تصمیم منطقی است. شارژ سریع تر به شما امکان می دهد تا ساعت خود را سریع تر شارژ کنید و به رختخواب بروید و ردیابی خواب و دمای خود را انجام دهید. پردازنده چهار هسته ای جدید و Wear OS 4.0 به روز شده باید عملکرد ساعت را بهبود بخشد.

گوگل قیمت را ثابت نگه داشت، اما من فکر می کنم که اگر مدل WiFi را به 299 دلار کاهش دهد، Pixel Watch 2 می تواند یک پرفروش باشد.

در بررسی کامل ما بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

9 درصد تخفیف خرید هاست از میهن وب هاست

برای خرید سرویس با 9 درصد تخفیف می توانید از کد زیر استفاده کنید:
mwh-b82c0
مشاوره رایگان جهت خرید انواع هاست، سرور مجازی و اختصاصی
جهت دریافت تخفیف بیشتر با شرایط ویژه ( حداقل 20 درصد) از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره 09377527859 پیام ارسال نمایید.

صابر لطفی
صابر لطفیhttp://kalafox.ir
با بیش از 15 سال سابقه بلاگ نویسی قصد دارم علاقمندی های خودم رو در زمینه های فناوری و جدیدترین گجت ها با شما به اشتراک بگذارم.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

طراحی سایت

مطالبی که مشاهده کرده اید