Homeاخبار فناوریبه‌روزرسانی Google Maps به شما امکان می‌دهد جستجوها و عکس‌های گذشته را...

به‌روزرسانی Google Maps به شما امکان می‌دهد جستجوها و عکس‌های گذشته را با یک حرکت سریع پاک کنید

گوگل مپ در حال دریافت یک به روزرسانی حریم خصوصی است که به کاربران روش های جدیدی برای کنترل اطلاعات خود در پلتفرم می دهد.

ابتدا، برنامه شروع به جمع آوری فعالیت اخیر شما در یک مکان مرکزی می کند، جایی که می توانید مکان هایی را که قبلاً از آنها بازدید کرده اید، تاریخ مراجعه به آنها و مدت زمانی که صرف بازدید کرده اید را مشاهده کنید. حتی می توانید “جستجوهای خود، مسیرها … و اشتراک ها” را در همان مرکز حذف کنید.

با نگاهی به اعلامیه Google، به نظر می رسد می توانید هر ورودی را جداگانه یا همه چیز را به طور کلی حذف کنید. یک پنجره روی صفحه ظاهر می شود که به شما اطلاع می دهد چه چیزی قرار است حذف شود. بسته داده شامل عکس ها، نظرات، گزارش های بازخورد، لیست های ذخیره شده و موارد دیگر مربوط به یک مکان خواهد بود.

با این به روزرسانی، کاربران می توانند فعالیت اخیر خود را در یک مکان مرکزی مشاهده کنند. این مکان شامل مکان هایی است که از آنها بازدید کرده اید، تاریخ مراجعه به آنها و مدت زمانی که صرف بازدید کرده اید.

کاربران همچنین می توانند این فعالیت را به طور کامل یا جزئی حذف کنند. این شامل عکس ها، نظرات، گزارش های بازخورد و موارد دیگر است. علاوه بر این، Google Maps به کاربران اجازه می دهد تا ضبط Timeline خود را مستقیماً روی دستگاه خود ذخیره کنند. این به کاربران کنترل بیشتری بر داده های خود می دهد و خطر نقض حریم خصوصی را کاهش می دهد.

Location History نیز در حال دریافت یک تغییر است. به طور پیش فرض، Location History اکنون پس از سه ماه به طور خودکار حذف می شود. این مدت زمان را می توان در صورت نیاز به مدت طولانی تر تنظیم کرد. این به روزرسانی ها در هفته های آینده برای کاربران Android و iOS در دسترس خواهد بود.

9 درصد تخفیف خرید هاست از میهن وب هاست

برای خرید سرویس با 9 درصد تخفیف می توانید از کد زیر استفاده کنید:
mwh-b82c0
مشاوره رایگان جهت خرید انواع هاست، سرور مجازی و اختصاصی
جهت دریافت تخفیف بیشتر با شرایط ویژه ( حداقل 20 درصد) از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره 09377527859 پیام ارسال نمایید.

صابر لطفی
صابر لطفیhttp://kalafox.ir
با بیش از 15 سال سابقه بلاگ نویسی قصد دارم علاقمندی های خودم رو در زمینه های فناوری و جدیدترین گجت ها با شما به اشتراک بگذارم.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

طراحی سایت

مطالبی که مشاهده کرده اید

تخفیف هاست و سرور میهن وب هاست

کپی کد تخفیف: mwh-b82c0