Homeاخبار فناوریتاریخ انتشار تریلر دوم GTA VI به‌کمک خط بریل فاش شد

تاریخ انتشار تریلر دوم GTA VI به‌کمک خط بریل فاش شد

جامعه‌ی طرفداران GTA تلاش می‌کرد تا پیش از انتشار اولین تریلر GTA VI هیجان خود را کنترل کند، اما آنها اکنون بی‌صبرانه و در مکان‌های شاید اشتباه، به دنبال تاریخ انتشار تریلر بعدی بازی می‌گردند. این‌بار، نگاه آن‌ها معطوف به سوراخ گلوله‌ها در خودروی موجود در پوستر بازی شده و طرفداران ممکن است با استفاده از خط بریل، به تاریخ تریلر بعدی جی تی ای ۶ رسیده باشند.

کاربری در ریدت با نام 27Guy، نگاهی موشکافانه به سوراخ‌های گلوله در خودروی موجود در پوستر بازی انداخته و به تاریخ احتمالی برای تریلر دوم GTA VI رسیده است: سپتامبر ۲۰۲۴ (آذر و دی ۱۴۰۳).

این کاربر با استفاده از خط بریل و متصل کردن محل سوراخ گلوله‌ها به یکدیگر، عدد ۱ و ۹ (اشاره‌ی احتمالی به روز اول ماه سپتامبر) و کلمه‌ی «بیشتر» را توانسته است پیدا کند که کنار هم قرار دادن آن‌ها به عبارت «بیشتر، سپتامبر» ختم می‌شود.

جامعه‌ی ریدت به یافته‌ی این کاربر نگاهی تمسخرآمیز داشته‌ اما او در این جست‌و‌جو تنها نیست. تئوری‌های GTA VI در حال رواج یافتن است و هرچه‌قدر راکستار انتشار اطلاعات بازی را به تأخیر بیاندازد، این گمانه‌زنی‌ها رنگ و بوی عجیب‌تری به خود خواهند گرفت.

اوایل این هفته مشخص شد که طرفداران GTA با بزرگنمایی روی پوستر بازی، نقشه‌ی آن را پیدا کردند. تا الان فقط از تریلر بازی ۹۹ نکته پیدا شده که شگفت‌انگیز است.

GTA VI ممکن است به بزرگ‌ترین عرضه در تاریخ بازی‌‌های ویدیویی دست پیدا کند. این بازی در سال ۲۰۲۵ برای پلی‌ استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس و سری اس منتشر خواهد شد.

منبع:

zoomit

9 درصد تخفیف خرید هاست از میهن وب هاست

برای خرید سرویس با 9 درصد تخفیف می توانید از کد زیر استفاده کنید:
mwh-b82c0
مشاوره رایگان جهت خرید انواع هاست، سرور مجازی و اختصاصی
جهت دریافت تخفیف بیشتر با شرایط ویژه ( حداقل 20 درصد) از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره 09377527859 پیام ارسال نمایید.

صابر لطفی
صابر لطفیhttp://kalafox.ir
با بیش از 15 سال سابقه بلاگ نویسی قصد دارم علاقمندی های خودم رو در زمینه های فناوری و جدیدترین گجت ها با شما به اشتراک بگذارم.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

طراحی سایت

مطالبی که مشاهده کرده اید