Homeاخبار فناوریدر سال تولد شما دنیا چه شکلی بود؟

در سال تولد شما دنیا چه شکلی بود؟

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که در سال تولد شما، دنیا در چه حال بوده است؟ در سال تولد شما اینترنت وجود داشت؟ در آن زمان گوگل که امروز از بزرگ‌ترین شرکت‌های دنیا است فعالیت خود را شروع کرده بود؟

به این فکر کرده‌اید که در سالی که به دنیا آمده‌اید، چه آثار فاخری در دنیای فیلم و سریال و موسیقی به جهانیان معرفی شدند یا چه کسی اسکار آن زمان را مال خود کرد؟

What Happened in My Birthyear نام وب‌سایتی بسیار جالب است که بعد از دریافت سال تولد شما، با سبکی زیبا و ساده ابتدا از سال فعلی یعنی ۲۰۲۳ به‌صورت معکوس به سال تولد شما برمی‌گردد.

سایت What Happened in My Birthyear سپس از جزئی‌ترین اطلاعات (مانند اینکه آیا در زمان تولد شما چیزی به اسم گوگل وجود داشته است یا خیر) شروع می‌کند و به سمت موضوعات جامع‌تری از جمله مهم‌ترین اتفاقات فرهنگی و سیاسی آن زمان می‌رود.

موتور هوشمند این وب‌سایت، تنها به سال تولد شما اکتفا نمی‌کند و به‌طور خلاصه اتفاقات مهم طول عمرتان را هم به اطلاعتان می‌رساند. برای مثال، علاوه بر اطلاعاتی که از سال تولدتان ارائه می‌دهد، به شما خواهد گفت که وقتی شما ۹ ساله بوده‌اید چه انیمیشنی در صدر محبوبیت بوده است یا وقتی که گوگل شروع به کار کرد شما چند ساله بوده‌اید.

با وجود انگلیسی بودن زبان این سایت، جای نگرانی وجود ندارد؛ چراکه سایت مورد بحث از ساده‌ترین لغات برای جمله‌بندی‌ها استفاده می‌کند تا بتوانید به‌راحتی معنای آن‌ها را درک کنید.

منبع:

zoomit

9 درصد تخفیف خرید هاست از میهن وب هاست

برای خرید سرویس با 9 درصد تخفیف می توانید از کد زیر استفاده کنید:
mwh-b82c0
مشاوره رایگان جهت خرید انواع هاست، سرور مجازی و اختصاصی
جهت دریافت تخفیف بیشتر با شرایط ویژه ( حداقل 20 درصد) از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره 09377527859 پیام ارسال نمایید.

صابر لطفی
صابر لطفیhttp://kalafox.ir
با بیش از 15 سال سابقه بلاگ نویسی قصد دارم علاقمندی های خودم رو در زمینه های فناوری و جدیدترین گجت ها با شما به اشتراک بگذارم.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

طراحی سایت

مطالبی که مشاهده کرده اید