صفحه اصلیساعت هوشمندسامسونگ ربات پوشیدنی می‌سازد!

سامسونگ ربات پوشیدنی می‌سازد!

نخستین ربات پوشیدنی سامسونگ که پیش‌تر با نام GEMS Hip شناخته می‌شد، قرار است با نام Bot Fit اوایل سال ۲۰۲۴ و در مراسم CES از راه برسد. آزمایش‌های Bot Fit سامسونگ به پایان رسیده و این شرکت محصولش را برای معرفی، به شرکای خود تحویل داده است.

ربات Bot Fit برای کمک‌رسانی به افراد مسن یا افراد کم‌توان حرکتی طراحی شده است و از دو حالت Aqua و Booster پشتیبانی می‌کند. حالت اول راه رفتن روی آب را شبیه‌سازی می‌کند که هم جنبه‌ی تفریحی دارد و هم برای توان‌بخشی افراد آسیب‌دیده به‌کار می‌رود. حالت دوم، برای مشکلات پا و کمر قابلیتی تقویت‌کننده ارائه می‌دهد و به افراد آسیب‌دیده کمک می‌کند که آسان‌تر راه بروند.

ربات پوشیدنی Bot Fit دارای قابلیت همگام‌سازی با گوشی سامسونگ، ساعت هوشمند سامسونگ و هدفون سامسونگ است؛ یعنی می‌توان آن را با گوشی و ساعت هوشمند مدیریت کرد تا جزئیات سلامتی را ضبط کند، همچنین با استفاده از هدفون، امکان بهره‌گیری از راهنمایی‌های صوتی برای کاربر فراهم می‌شود.

ظاهراً سامسونگ پیش از عرضه رسمی، چندین دستگاه از نخستین ربات پوشیدنی خود را به کارمندانش که مشتاق استفاده از آن بودند، فروخته است.

لی‌ جائه‌یونگ، رئیس هیئت‌مدیره و رهبر سامسونگ، در حوزه‌ی هوش مصنوعی و رباتیک سرمایه‌گذاری هنگفتی کرده است تا رشد روزافزون را برای شرکت تحت مدیریتش به‌ارمغان بیاورد. غول فناوری کره جنوبی تا سال ۲۰۲۴ قصد دارد ۱۷۹ میلیارد دلار دیگر را برای سرمایه‌گذاری در این حوزه‌ها اختصاص دهد.

منبع:

zoomit

9 درصد تخفیف خرید هاست از میهن وب هاست

برای خرید سرویس با 9 درصد تخفیف می توانید از کد زیر استفاده کنید:
mwh-b82c0
جهت دریافت تخفیف بیشتر با شرایط ویژه ( حداقل 20 درصد) از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره 09377527859 پیام ارسال نمایید.

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

مطالبی که مشاهده کرده اید