Homeاخبار فناوریسم آلتمن: به محض اخراج از OpenAI آیفون من کرش کرد

سم آلتمن: به محض اخراج از OpenAI آیفون من کرش کرد

آلتمن به نوآ گفت: «گوشی من غیرقابل استفاده شده بود چون اعلان‌ها بدون توقف نمایش داده می‌شدند. iMessage برای مدتی متوقف شد، سپس پیام‌ها دیر ارسال شدند و بعد از آن همه‌ی پیام‌ها را به‌صورت خوانده‌شده علامت‌گذاری کرد.»

آلتمن گفت پس از اینکه رئیس شرکت، گرگ بروکمن و چند کارمند رده بالای دیگر، شرکت را به‌خاطر این تصمیم ترک کردند، شروع به دریافت پیام‌‌ها از افرادی کرد که می‌‌‌‌خواستند با او کار کنند. آلتمن گفت اخراج شدن توسط هیئت‌مدیره OpenAI در ابتدا شوکه کننده بود.

او گفت: «گیج شده بودم، هرج و مرج شده بود و فکر نمی‌کردم این حقیقت داشته باشد. در حالی که به‌وضوح از تصمیم هیئت‌مدیره ناراحت بودم اما سردرگمی، احساس غالب من پس از اخراج بود.»

هنوز اطلاعات کمی در مورد اینکه چرا آلتمن، رهبر به ظاهر محبوب، از نقش خود اخراج شد، وجود دارد. هیئت‌مدیره در آن زمان گفت آلتمن در ارتباطاتش صداقت نداشته است.

این تصمیم، زنجیره‌ای از اتفاقات را به وجود آورد که منجر به تهدید اکثر کارکنان OpenAI به استعفا شد. آلتمن در نهایت دوباره به‌عنوان مدیرعامل انتخاب شد و اعضای هیئت‌مدیره تا حد زیادی جایگزین شدند.

منبع:

zoomit

9 درصد تخفیف خرید هاست از میهن وب هاست

برای خرید سرویس با 9 درصد تخفیف می توانید از کد زیر استفاده کنید:
mwh-b82c0
مشاوره رایگان جهت خرید انواع هاست، سرور مجازی و اختصاصی
جهت دریافت تخفیف بیشتر با شرایط ویژه ( حداقل 20 درصد) از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره 09377527859 پیام ارسال نمایید.

صابر لطفی
صابر لطفیhttp://kalafox.ir
با بیش از 15 سال سابقه بلاگ نویسی قصد دارم علاقمندی های خودم رو در زمینه های فناوری و جدیدترین گجت ها با شما به اشتراک بگذارم.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

طراحی سایت

مطالبی که مشاهده کرده اید

تخفیف هاست و سرور میهن وب هاست

کپی کد تخفیف: mwh-b82c0