Homeساعت هوشمندسنسور قلب اپل واچ یک نفر را از مرگ نجات داد

سنسور قلب اپل واچ یک نفر را از مرگ نجات داد

این زن اتفاقی که می‌توانست برایش تبدیل به حادثه‌ای ناگوار شود را در روز جهانی دیابت نیز در سایت 9to5Mac به اشتراک گذاشت. دیابت همان چیزی بود که ساعت هوشمند جودیت لوبکه آن را تشخیص داده بود، مشکلی که او در گذشته از آن اطلاع نداشت.

پس از ویزیت اورژانسی لوبکه توسط پزشک، تشخیص داده شد که سطح قند خون او به شدت بالا است، اتفاقی که می‌تواند برای بیماران دیابتی مرگبار باشد.

صبح یک روز جمعه، این زن اوکلاهامایی در اپل واچ خود اعلانی مبنی‌بر آریتمی قلبی دریافت کرد. او ابتدا فکر کرد که ناهنجاری رخ داده در عملکرد قلبش به علت استرسی باشد که به خاطر از دست دادن یکی از عزیزانش تجربه می‌کند.

جودیت لوبکه، صبح با رئیس خود صحبت کرد و این مشکل را با او در میان گذاشت و به او اطلاع داد که بعد از جلسه‌ای که دارد به پزشک مراجعه می‌کند یا شاید در روز دیگری از آخر هفته این کار را انجام دهد. با این حال رئیسش به او گفت که این هشدار را جدی بگیرد و به پزشک مراجعه کند.

پس از مراجعه به بیمارستان، لوبکه آگاه شد که به دیابت مبتلا است و سطح قند خونش نیز بسیار بالا است. لوبکه گفت: «اگر این اعلان را دریافت نمی‌کردم یا تا آخر هفته صبر می‌کردم به احتمال زیاد زنده نمی‌ماندم. چون همه چیز داشت اتفاق می‌افتاد و من فقط احساس خوبی نداشتم و با تصور این‌که این اتفاق عادی است، مراجعه به پزشک را به تعویق می‌انداختم.»

اطلاعاتی از مدل اپل واچ مورد استفاده توسط جودیت لوبکه دردسترس نیست. دختر او، شانون باورز، فرد دیگری است که از رفتن مادرش به بیمارستان بسیار خوشحال است. او عاملان نجات جان مادرش را ساعت هوشمند و اطرافیان او یعنی رئیس و همکارانش می‌داند.

منبع:

zoomit

9 درصد تخفیف خرید هاست از میهن وب هاست

برای خرید سرویس با 9 درصد تخفیف می توانید از کد زیر استفاده کنید:
mwh-b82c0
مشاوره رایگان جهت خرید انواع هاست، سرور مجازی و اختصاصی
جهت دریافت تخفیف بیشتر با شرایط ویژه ( حداقل 20 درصد) از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره 09377527859 پیام ارسال نمایید.

صابر لطفی
صابر لطفیhttp://kalafox.ir
با بیش از 15 سال سابقه بلاگ نویسی قصد دارم علاقمندی های خودم رو در زمینه های فناوری و جدیدترین گجت ها با شما به اشتراک بگذارم.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

طراحی سایت

مطالبی که مشاهده کرده اید