Homeاخبار فناوریمدیرعامل انجمن بلاک‌چین استعفای خود را پس گرفت، سپس برکنار شد

مدیرعامل انجمن بلاک‌چین استعفای خود را پس گرفت، سپس برکنار شد

«عباس آشتیانی»، مدیرعامل انجمن بلاکچین که 12 آذر از سمت خود استعفا کرده بود، در جلسه 15 آذر این استعفا را پس گرفته و سپس از سوی هیئت مدیره کنار گذاشته شد.

هیئت مدیره انجمن بلاکچین در جلسه فوق‌العاده 15 آذر ماه، «عباس آشتیانی» را از سمت مدیرعاملی این انجمن برکنار کرد. «امید علوی» به طور موقت عهده‌دار امور اجرایی این انجمن شده است. این اتفاق در حالی رخ داده است که استعفای آشتیانی در جلسه 12 آذرماه هیئت مدیره انجمن پذیرفته شده بود.

جلسه فوق‌العاده روز گذشته به درخواست «سپهر محمدی» برگزار شد. محمدی در این جلسه از آشتیانی خواست تا درباره شایعاتی مبنی بر دریافت مبالغی از سوی دو صرافی جهت تدوین مقالات علمی در حسابی غیر از حساب انجمن توضیح دهد. آشتیانی اما صحت این شایعات را رد و اعلام کرد این موضوع خارج از انجمن بوده است.

در ادامه اما «مهکامه شریف‌زاد» تذکراتی را به آشتیانی ابلاغ کرد. در متن این تذکرات که به تصویب هیئت مدیره رسیده است به مواردی مانند انجام فعالیت مالی بدون هماهنگی با هیئت مدیره در همپوشانی با سمت مدیرعاملی، عضویت در گروه غیر منتصب به انجمن بلاک‌چین جهت برنامه‌ریزی و مصارف کارهای رسانه‌ای بدون هماهنگی هیئت مدیره، هماهنگی با اعضای انجمن در راستای اخذ دونیت و دریافت مبالغ به حساب انجمن بدون هماهنگی با هیئت مدیره و مواردی مانند عدم شفافیت و اطلاع‌رسانی به موقع یا به خطر انداختن ساختار انجمن و هیئت مدیره از منظر اعتباری و اجرایی اشاره شده است.

پس از این تذکرها، آشتیانی استعفای خود را پس گرفته و توضیحاتی را در این باره ارائه کرد. در نهایت نیز هیئت مدیره با توجه به دلایل ذکر شده، عزل آشتیانی از سمت خود را تصویب کرد.

منبع:

digiato

9 درصد تخفیف خرید هاست از میهن وب هاست

برای خرید سرویس با 9 درصد تخفیف می توانید از کد زیر استفاده کنید:
mwh-b82c0
مشاوره رایگان جهت خرید انواع هاست، سرور مجازی و اختصاصی
جهت دریافت تخفیف بیشتر با شرایط ویژه ( حداقل 20 درصد) از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره 09377527859 پیام ارسال نمایید.

صابر لطفی
صابر لطفیhttp://kalafox.ir
با بیش از 15 سال سابقه بلاگ نویسی قصد دارم علاقمندی های خودم رو در زمینه های فناوری و جدیدترین گجت ها با شما به اشتراک بگذارم.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

طراحی سایت

مطالبی که مشاهده کرده اید