صفحه اصلیساعت هوشمندهدست جدید متا ازلحاظ فنی سه سال عقب‌تر از ویژن پرو است

هدست جدید متا ازلحاظ فنی سه سال عقب‌تر از ویژن پرو است

قیمت هدست واقعیت مجازی جدید متا، ۴۹۹ دلار تعیین شده است که تفاوت بسیار زیادی (۳٬۰۰۰ دلار) با قیمت هدست واقعیت مجازی اپل ویژن پرو دارد.

مینگ‌چی کوئو، تحلیلگر خوش‌نام، در صفحه‌ی خود در سایت مدیوم می‌گوید که اپل هدست پیشرفته‌تری تولید کرده است که ازنظر تکنولوژیکی، بین دو تا سه سال جلوتر از Meta Quest 3 قرار می‌گیرد. بنابراین، رونمایی زودتر هدست متا نمی‌تواند تأثیری بر سهم بازار اپل بگذارد.

با‌این‌حال، زمان‌بندی مبهم اپل نشان می‌دهد که هدست هوشمند این شرکت در ژانویه ۲۰۲۴ (دی ۱۴۰۲) آتی هم عرضه نخواهد شد. مینگ‌چی کوئو می‌گوید که اگرچه Apple Vision Pro به‌‌دلیل قیمت گران مخاطبان خاصی را هدف گرفته است، امکانات و ویژگی‌هایش قطعاً افراد بیشتری را به‌سمت خودش جذب خواهد کرد.

کوپرتینویی‌ها برای تصاحب بخش عمده‌ی بازار هدست‌های واقعیت ترکیبی، استراتژی تثبیت قیمت فعلی اپل ویژن پرو را برای آینده دنبال نخواهند کرد.

گفته شده است که اپل قصد دارد نسخه‌ی ارزان‌قیمتی از هدست خود را معرفی کند که از پردازنده موجود در گوشی آیفون به‌جای تراشه‌ی سری M مک بوک استفاده خواهد کرد و با کاهش کیفیت نمایشگر و ویژگی‌های دیگر همراه خواهد بود.

به‌گفته‌ی کوئو، متا پیش‌بینی کرده است که در سه‌ماهه‌ی چهارم سال جاری، ۱۰ درصد افت فروش کوئست ۳ درمقایسه‌با سه‌ماهه‌ی سوم دیده شود و این روند نزولی برای فصل اول سال ۲۰۲۴ به ۸۰ درصد درمقایسه‌با فصل قبل آن برسد.

منبع:

zoomit

9 درصد تخفیف خرید هاست از میهن وب هاست

برای خرید سرویس با 9 درصد تخفیف می توانید از کد زیر استفاده کنید:
mwh-b82c0
جهت دریافت تخفیف بیشتر با شرایط ویژه ( حداقل 20 درصد) از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره 09377527859 پیام ارسال نمایید.

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

مطالبی که مشاهده کرده اید