صفحه اصلیموبایلهر سه مدل گلکسی S24 را در این تصاویر ببینید

هر سه مدل گلکسی S24 را در این تصاویر ببینید

افشاگری به‌نام SonnyDickson تصاویری از گلکسی S24، گلکسی S24 پلاس و گلکسی S24 اولترا به‌اشتراک گذاشته است. در این تصاویر دو مدل کوچک‌تر گوشی‌های پرچمدار سامسونگ از لبه‌های صاف و گوشه‌های گِرد بهره می‌برند و سه دوربین در قاب پشتی آن‌ها دیده می‌شود.

از طرفی گلکسی S24 اولترا ظاهر مستطیلی‌تری نسبت‌ به برادران کوچک‌ترش دارد و دو دوربین اضافه نیز در پشت آن خودنمایی می‌کند. پیش‌ از این رندرهای باکیفیتی از گوشی مذکور دردسترس قرار گرفت که نشان می‌داد ابعادی معادل ۱۶۲٫۳ در ۷۹ در ۸٫۷ میلی‌متر خواهد داشت که اساساً مشابه گلکسی S23 اولترا است.

رندرهای گلکسی S24 پلاس نشان می‌دهد ابعاد این گوشی ۱۵۸٫۵ در ۷۵٫۹ در ۷٫۷۵ میلی‌متر خواهد بود و از طرفی مدل استاندارد محصول مورد اشاره ابعادی معادل ۱۴۷ در ۷۰٫۵ در ۷٫۶ میلی‌متر خواهد داشت. توجه کنید طبق شایعات، سامسونگ قصد دارد در پرچمداران ۲۰۲۴ خود از شاسی تیتانیومی استفاده کند.

طبق گزارش‌های متعدد، هر سه مدل گلکسی اس ۲۴ از پنل LTPO استفاده می‌کنند و دوربین‌ پشتی آن‌ها نسبت‌ به نسل قبل ارتقاء خواهد یافت که البته بیشترین بهبودها روی مدل اولترا اعمال خواهد شد.

انتظار می‌رود سری گلکسی S24 سامسونگ در ماه ژانویه و در رویداد گلکسی آنپکد ایالات‌ متحده رسماً معرفی شوند. قیمت گوشی مذکور هنوز تأیید نشده است اما به‌نظر نمی‌رسد تفاوت زیادی با قیمت سری گلکسی S23 داشته باشد.

منبع:

zoomit

9 درصد تخفیف خرید هاست از میهن وب هاست

برای خرید سرویس با 9 درصد تخفیف می توانید از کد زیر استفاده کنید:
mwh-b82c0
جهت دریافت تخفیف بیشتر با شرایط ویژه ( حداقل 20 درصد) از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره 09377527859 پیام ارسال نمایید.

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

مطالبی که مشاهده کرده اید