Homeاخبار فناوریهوش مصنوعی مولد جستجوی گوگل اکنون قادر به ایجاد تصاویر تنها با...

هوش مصنوعی مولد جستجوی گوگل اکنون قادر به ایجاد تصاویر تنها با یک پیام متنی است

گوگل در حال رقابت با مایکروسافت در زمینه تولید تصویر است. این غول فناوری ابزار تولید تصویر خود را به نام SGE در جستجوی گوگل آزمایش می کند. این ابزار مانند Bing Chat کار می کند: شما یک دستورالعمل متنی را وارد می کنید و SGE چند تصویر تولید می کند. سپس می توانید یکی از تصاویر را انتخاب کنید و با ویرایش توضیحات آن، آن را سفارشی کنید.

به عنوان مثال، شما می توانید از SGE بخواهید یک تصویر فوتورئالیستی از یک کاپیبارا در حال پختن صبحانه در جنگل ایجاد کند. پس از تولید تصویر، می توانید توضیحات آن را ویرایش کنید تا کاپیبارا در حال پختن سیب زمینی سرخ شده به جای بیکن باشد یا پس زمینه را از درختان به آسمان تغییر دهید. این ابزار هنوز در حال توسعه است، اما پتانسیل زیادی برای ایجاد تصاویر سفارشی و منحصر به فرد دارد.

شما می توانید از این ویژگی برای تولید تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی به طور مستقیم در Google Images نیز استفاده کنید. برای این کار، در نتایج جستجوی تصویر، دکمه ای را مشاهده خواهید کرد که به شما امکان می دهد از موتور تولید تصویر استفاده نمایید. با کلیک بر روی این دکمه، پنجره ای فرعی از سمت راست باز می شود که در آن می توانید تصویر مورد نظر خود را تولید کنید.

هوش مصنوعی مولد جستجوی گوگل

محدودیت ها

این آزمایش هنوز در حال توسعه است و گوگل برخی محدودیت ها را برای آن اعمال کرده است. این محدودیت ها برای جلوگیری از تولید محتوای غیرقانونی یا غیراخلاقی توسط SGE هستند.

  • ترویج فعالیت های غیرقانونی: SGE نمی تواند برای ایجاد محتوایی که ترویج فعالیت های غیرقانونی مانند خشونت، تروریسم یا نژادپرستی را انجام می دهد، استفاده شود.
  • ایجاد اطلاعات نادرست: SGE نمی تواند برای ایجاد محتوایی که اطلاعات نادرست یا گمراه کننده را منتشر می کند، استفاده شود.
  • تولید محتوای جنسی صریح: SGE نمی تواند برای تولید محتوای جنسی صریح که جنبه آموزشی یا هنری ندارد، استفاده شود.
    علاوه بر این، همه تصاویر تولید شده توسط SGE با علامت واترمارکی که نشان می دهد توسط هوش مصنوعی ساخته شده اند، مشخص می شوند. این علامت گذاری برای کمک به کاربران در تشخیص تصاویری که توسط انسان ایجاد نشده اند، طراحی شده است.

گوگل در حال آزمایش یک ابزار تولید تصویر مبتنی بر هوش مصنوعی است که به کاربران امکان می دهد از طریق جستجوی گوگل، تصاویر را از دستورالعمل های متنی تولید کنند. این ابزار در حال حاضر فقط برای کاربران آمریکایی که به برنامه SGE پیوسته اند و به زبان انگلیسی در دسترس است. همچنین برای استفاده از آن باید 18 سال یا بیشتر سن داشته باشید.

گوگل اعلام کرده است که این ابزار به گونه ای طراحی شده است که از انتشار اطلاعات نادرست جلوگیری کند. در آینده، محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی دارای توضیحات “درباره این تصویر” خواهد بود که به مردم زمینه مهمی در مورد آنچه می بینند می دهد.

اگر علاقه مند به ورود به برنامه SGE هستید، می توانید از طریق وب سایت Search Labs در دسکتاپ یا موبایل ثبت نام کنید. SGE علاوه بر تولید تصویر، می تواند پیش نویس پیام ها یا ایمیل ها را نیز برای شما بنویسد. این ویژگی در حال حاضر فقط برای کاربران آمریکایی که به زبان انگلیسی در دسترس است.

برای استفاده از این ویژگی، کافی است دستورالعمل خود را به SGE بدهید. SGE پیش نویسی را برای شما ایجاد می کند که می توانید آن را در Google Docs یا Gmail ویرایش کنید و صدای خود را به آن بدهید. گوگل اعلام کرده است که این ویژگی دارای همان سطح حفاظت از داده های شماست که سایر سرویس های Google Workspace.

9 درصد تخفیف خرید هاست از میهن وب هاست

برای خرید سرویس با 9 درصد تخفیف می توانید از کد زیر استفاده کنید:
mwh-b82c0
مشاوره رایگان جهت خرید انواع هاست، سرور مجازی و اختصاصی
جهت دریافت تخفیف بیشتر با شرایط ویژه ( حداقل 20 درصد) از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره 09377527859 پیام ارسال نمایید.

صابر لطفی
صابر لطفیhttp://kalafox.ir
با بیش از 15 سال سابقه بلاگ نویسی قصد دارم علاقمندی های خودم رو در زمینه های فناوری و جدیدترین گجت ها با شما به اشتراک بگذارم.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

طراحی سایت

مطالبی که مشاهده کرده اید