Homeموبایلوان پلاس اوپن به‌لطف آپدیت جدید عکس‌های بهتری می‌گیرد

وان پلاس اوپن به‌لطف آپدیت جدید عکس‌های بهتری می‌گیرد

بر اساس گزارش Android Authority، علاوه بر پیشرفت‌های سیستمی، برجسته‌ترین ویژگی این به‌روزرسانی، بهبود دوربین‌ است. طبق ادعای وان پلاس، عکس‌ها در حالت Photo و Pro دارای دقت رنگ بهتر و تُن‌های بهبودیافته هستند. دوربین تله‌فوتو نیز با نسبت‌های زوم بالاترش اکنون عملکرد بهتری نشان می‌دهد.

جالب است که این به‌روزرسانی هم‌چنین شامل پشتیبانی از سیم کارت الکترونیکی می‌شود. وان پلاس اوپن در ابتدا با پشتیبانی از eSIM در مناطقی مانند ایالات متحده آمریکا عرضه شد ولی این ویژگی در مناطق دیگری مانند هند وجود نداشت.

چون دستگاه وان پلاس اوپن فاقد EID (سندِ هویتی تعبیه‌شده) است، قابلیت استفاده از eSIM وجود ندارد. به همین دلیل، تنظیمات مربوطه را که در بخش تنظیمات > شبکه تلفن همراه > eSIM است، به کاربر نشان نمی‌دهد؛ اگرچه این مورد در نسخه‌های ایالات متحده کار می‌کند.

اکنون با انتشار این به‌روزرسانی، می‌توان تأیید کرد که تنظیمات سیم‌کارت الکترونیکی برای OnePlus Open هند نیز موجود است و می‌توان از دو سیم‌کارت فیزیکی یا eSIM برای عملکرد هم‌زمان استفاده کرد.

منبع:

zoomit

9 درصد تخفیف خرید هاست از میهن وب هاست

برای خرید سرویس با 9 درصد تخفیف می توانید از کد زیر استفاده کنید:
mwh-b82c0
مشاوره رایگان جهت خرید انواع هاست، سرور مجازی و اختصاصی
جهت دریافت تخفیف بیشتر با شرایط ویژه ( حداقل 20 درصد) از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره 09377527859 پیام ارسال نمایید.

صابر لطفی
صابر لطفیhttp://kalafox.ir
با بیش از 15 سال سابقه بلاگ نویسی قصد دارم علاقمندی های خودم رو در زمینه های فناوری و جدیدترین گجت ها با شما به اشتراک بگذارم.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

طراحی سایت

مطالبی که مشاهده کرده اید