صفحه اصلیلپ تاپپردازنده M3 Ultra اپل به‌این‌زودی‌ها معرفی نمی‌شود

پردازنده M3 Ultra اپل به‌این‌زودی‌ها معرفی نمی‌شود

مارک گرمن، افشاگر نام آشنا، در مقاله‌ی خود نوشته است که اپل استفاده از تراشه‌های سری M3 را با مک بوک پرو و آی مک شروع کرده، زیرا این محصولات در حجم کمتری تولید می‌شوند. او می‌گوید: «مقدار محدودی از پردازنده‌های با فناوری سه نانومتری موجود است و بیشترین سهم آن نصیب گوشی آیفون می‌شود.»

مک استودیو (کامپیوتر کوچک اپل) و مک پرو (سیستم دسکتاپ اپل) حتی کمتر از آی‌مک و مک‌بوک پرو تولید می‌شوند، اما این دستگاه‌ها به پردازنده‌ی M3 Ultra مجهز خواهند بود. اپل هنوز M3 Ultra را معرفی نکرده و گرمن گفته که تراشه‌ی موردبحث هنوز به مرحله‌ی تولید نهایی نرسیده است.

در وضعیت فعلی، مک بوک ایر ۱۳ اینچ و مک بوک ایر ۱۵ اینچ با M2، مک مینی با M2 و M2 پرو، مک استودیو با M2 Max و M2 Ultra، مک‌ بوک پرو ۱۴ اینچی با M3 و M3 پرو و M3 مکس، مک‌ بوک پرو ۱۶ اینچی با M3 پرو و M3 مکس و آی‌ مک ۲۴ اینچی با پردازنده‌ی M3 تولید می‌شوند.

گرمن می‌گوید که به‌روزرسانی‌هایی برای مک‌ بوک ایر ۱۳ اینچی و مک بوک ایر ۱۵ اینچی و مک مینی جدید در حال توسعه هستند و انتظار می‌رود که در سال ۲۰۲۴ رونمایی شوند. نسخه‌ی دیگری از مک استودیو نیز در حال توسعه است، اما در گزارش امروز اشاره‌ای به مک پرو جدید نشد.

منبع:

https://www.zoomit.ir/processor/411192-apple-m3-ultra-not-coming-soon

9 درصد تخفیف خرید هاست از میهن وب هاست

برای خرید سرویس با 9 درصد تخفیف می توانید از کد زیر استفاده کنید:
mwh-b82c0
جهت دریافت تخفیف بیشتر با شرایط ویژه ( حداقل 20 درصد) از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره 09377527859 پیام ارسال نمایید.

یک دیدگاه ارسال کنید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید

مطالبی که مشاهده کرده اید