Homeاخبار فناوریگوگل به مشکل برآمدگی نمایشگر پیکسل ۸ پرو واکنش نشان داد

گوگل به مشکل برآمدگی نمایشگر پیکسل ۸ پرو واکنش نشان داد

به گفته‌ی یکی از سخنگویان گوگل، این گوشی ممکن است برآمدگی‌ها را در زمان خاموش بودن نمایشگر و عدم استفاده از آن، به خصوص در شرایط نوری خاص، نشان دهد. گوگل می‌گوید که سطح ناهموار زیرین داخل گوشی که نمایشگر روی آن قرار می‌گیرد، ممکن است عاملی مؤثر در ایجاد این مشکل باشد و کالبدشکافی گوشی گوگل این قضیه را ثابت می‌کند.

در حالی که در اطلاعیه گفته می‌شود که برآمدگی‌های دایره‌ای تأثیری بر عملکرد لمسی یا کیفیت تصویر نمایشگر گوشی ندارند، برخی از صاحبان پیکسل ۸ پرو از وخیم‌تر شدن احتمالی این مشکل در طول زمان نگران هستند.

گوگل در بیانیه‌ی خود تأکید می‌کند که این موضوع هیچ تأثیری بر عملکرد دستگاه نمی‌گذارد و به کاربران اطمینان می‌دهد که گارانتی اصلی به مدت یک سال معتبر باقی می‌ماند.

برخی از مالکان برای تعویض گوشی خود به نمایندگی ‌‌های گوگل مراجعه کرده‌اند؛ با این حال، اشاره شده که حتی دستگاه‌های جایگزین نیز ممکن است دارای همان برآمدگی‌ها باشند. این موضوع باعث شده تا برخی از کاربران خواستار گارانتی طولانی مدت برای پوشش هزینه‌ی خرابی احتمالی نمایشگر در طول زمان شوند.

منبع:

zoomit

9 درصد تخفیف خرید هاست از میهن وب هاست

برای خرید سرویس با 9 درصد تخفیف می توانید از کد زیر استفاده کنید:
mwh-b82c0
مشاوره رایگان جهت خرید انواع هاست، سرور مجازی و اختصاصی
جهت دریافت تخفیف بیشتر با شرایط ویژه ( حداقل 20 درصد) از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره 09377527859 پیام ارسال نمایید.

صابر لطفی
صابر لطفیhttp://kalafox.ir
با بیش از 15 سال سابقه بلاگ نویسی قصد دارم علاقمندی های خودم رو در زمینه های فناوری و جدیدترین گجت ها با شما به اشتراک بگذارم.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

طراحی سایت

مطالبی که مشاهده کرده اید