Homeنقد و بررسیموبایلیوتیوبر معروف از شرکتی یک میلیارد دلاری شکایت کرد؛ موضوع چیست؟

یوتیوبر معروف از شرکتی یک میلیارد دلاری شکایت کرد؛ موضوع چیست؟

Casetify به دادخواست پاسخ داده و پستی در ایکس مبنی بر اینکه بررسی شکایت علیه خود را شروع کرده، منتشر کرده است. این شرکت در متن بیانیه‌اش نوشت: «Casetify همواره قلعه‌ای از اصالت بوده و ما به این موضوع افتخار می‌کنیم. ما در حال حاضر ادعای حق تکثیر علیه خود را بررسی و فوراً طراحی دارای اشکال را از تمام پلتفرم‌ها حذف می‌کنیم.»

این تولیدکننده‌ی هنگ‌کنگی قاب و قطعات جانبی موبایل بیان کرد که در حال بررسی حمله‌ی DDoS به وب‌سایت خودش است که در همان زمانی که شکایت مطرح شد رخ داد؛ با این حال، شرکت اظهار کرد که اطلاعات کاربران ایمن بوده و وب‌سایت دوباره دردسترس قرار دارد.

دی‌برند و نلسون به Casetify اتهام کپی‌کردن از تولید قاب و برچسب گوشی با تم کالبدشکافی را نسبت داده‌اند، طراحی موسوم‌ به X-Ray که اولین بار توسط Dbrand عرضه شد.

یکی از دلایلی که این ادعا مطرح شده این است که ظاهراً قاب‌های Casetify شامل جزئیاتی هستند که در قاب‌های دی‌برند و نلسون هم دیده می‌شوند. بنابراین، کپی تمام‌عیار و بدون هیچ تغییری از طرح‌های اصلی صورت گرفته است. باید دید Casetify در نهایت چگونه این نقض کپی‌رایت را توضیح خواهد داد.

منبع:

zoomit

9 درصد تخفیف خرید هاست از میهن وب هاست

برای خرید سرویس با 9 درصد تخفیف می توانید از کد زیر استفاده کنید:
mwh-b82c0
مشاوره رایگان جهت خرید انواع هاست، سرور مجازی و اختصاصی
جهت دریافت تخفیف بیشتر با شرایط ویژه ( حداقل 20 درصد) از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره 09377527859 پیام ارسال نمایید.

صابر لطفی
صابر لطفیhttp://kalafox.ir
با بیش از 15 سال سابقه بلاگ نویسی قصد دارم علاقمندی های خودم رو در زمینه های فناوری و جدیدترین گجت ها با شما به اشتراک بگذارم.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

طراحی سایت

مطالبی که مشاهده کرده اید

تخفیف هاست و سرور میهن وب هاست

کپی کد تخفیف: mwh-b82c0