Homeموبایل۸۳ درصد بازی‌های موبایلی فقط سه سال دوام می‌آورند

۸۳ درصد بازی‌های موبایلی فقط سه سال دوام می‌آورند

طبق نتایج منتشرشده از تحقیقات Atomik Research، نزدیک ۷۶ درصد از بازی‌های موبایلی در سال اول انتشار، بیشترین درآمد را کسب می‌کنند و تنها ۴ درصد از آن‌ها در سال دوم به درآمد بیشتری از سال اول می‌رسند.

با توجه به تحقیقات شرکت اتمیک، بیش از ۵۰ درصد توسعه‌دهندگان بازی‌های موبایلی از مدل کسب‌و‌کار لایوسرویس در بازی‌های خود استفاده می‌کنند؛ اما ۳۸ درصد از آن‌ها به‌روزرسانی‌های منظمی منتشر نمی‌کنند.

کمتر از ۵۰ درصد توسعه‌دهندگان بازی‌هایی با کسب‌و‌کار لایوسرویس، حاضر به به‌روزرسانی ماهانه‌ی بازی‌های خود هستند و ۵ درصد از بازی‌ها بعد از گذشت هفت سال، به‌طور مداوم به‌روز می‌شوند.

بسیاری از توسعه‌دهندگان بازی‌های موبایلی با شکست‌ مواجه می‌شوند؛ اما ۷۸ درصد از آن‌ها به‌دنبال ساخت بازی جدید هستند.

بیش از یک‌سوم از توسعه‌دهندگان گفتند که عدم اطمینان در صنعت بازی‌سازی، آن‌ها را از ساخت بازی‌های موبایلی با تجربیات جدید منع می‌کند. ۳۰ درصد از بازی‌سازها معتقد هستند که بازار بازی‌های موبایلی به‌قدری پر فرازونشیب است که نمی‌تواند شانسی برای موفقیت ایجاد کند.

به‌گزارش اتمیک، دوسوم استودیوهای بازی‌سازی اخیراً مجبور به اخراج کارمندها یا کاهش بودجه شده‌اند و ۲۹ درصد از توسعه‌دهندگان بودجه‌ی خود را برای جذب کاربر کاهش داده‌اند.

منبع:

zoomit

9 درصد تخفیف خرید هاست از میهن وب هاست

برای خرید سرویس با 9 درصد تخفیف می توانید از کد زیر استفاده کنید:
mwh-b82c0
مشاوره رایگان جهت خرید انواع هاست، سرور مجازی و اختصاصی
جهت دریافت تخفیف بیشتر با شرایط ویژه ( حداقل 20 درصد) از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره 09377527859 پیام ارسال نمایید.

صابر لطفی
صابر لطفیhttp://kalafox.ir
با بیش از 15 سال سابقه بلاگ نویسی قصد دارم علاقمندی های خودم رو در زمینه های فناوری و جدیدترین گجت ها با شما به اشتراک بگذارم.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

طراحی سایت

مطالبی که مشاهده کرده اید